Директор з групою студентів Нікопольське медичне училище
Директор з групою студентів Нікопольське медичне училище
Директор з групою студентів Гуртожиток поблизу з навчальним корпусом
Директор з групою студентів Гуртожиток поблизу з навчальним корпусом
Директор з групою студентів Багато різних спеціальностей
Директор з групою студентів Талановиті студенти
Директор з групою студентів Сильна матеріальна база
Результати остаточного розподілу студентів спеціальності "Лікувальна справа" у 2015 році
 
Лікувальна справа
 
1 Мартиненко Ольга Владиславівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
2 Кардаполова Лариса Олександрівна КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Солонянської районної ради Дніпропетровської області»
3 Шмуль Ганна Володимирівна КЗ «Томаківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
4 Маслова Марія Сергіївна КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги»
5 Пічугіна Анастасія Миколаївна КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. М.Ф. Руднєва»ДОР»
6 Мошенець Катерина Геннадіївна КЗ «Дніпропетровська міська дитяча стоматологічна поліклініка №2»ДОР»
7 Сосницька Ірина Сергіївна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
8 Деркач Юлія Вікторівна КЗ «Апостолівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
9 Соболь Альбіна Миколаївна КЗ «Клінічний онкологічний диспансер»ДОР»
10 Явтушенко Альона Василівна КЗ «Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
11 Панфелюк Наталя Сергіївна КЗ «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги» № 7
12 Припута Тетяна Іванівна КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Солонянської районної ради Дніпропетровської області»
13 Конограй Катерина Вікторівна КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги»
14 Курилова Анастасія Андріївна КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги»
15 Чикида Марія Валентинівна КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. М.Ф. Руднєва»ДОР»
16 Мазур Віталій Федорович
 
Нікопольський міський відділ охорони здоров’я
17 Авдащенко Анастасія Анатоліївна КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Солонянської районної ради Дніпропетровської області»
18 Кривуляко Ілля Валерійович КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Солонянської районної ради Дніпропетровської області»
19 Шевченко Павло Сергійович КЗ «Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
20 Голікова Даніела Василівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
21 Шульга Олександра Юріївна КЗ «Нікопольська міська лікарня №1»ДОР»
22 Касьянова Галина Олексіївна КЗ «Дніпропетровська міська дитяча стоматологічна поліклініка №2»ДОР»
23 Грицик Віталіна Василівна КЗ «Апостолівська центральна районна лікарня»ДОР»
24 Рубан Яна Олександрівна КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня»ДОР»
25 Іщенко Анастасія Олегівна КЗ «Томаківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
26 Вітренко Тетяна Володимирівна КЗ «Нікопольська центральна районна лікарня»ДОР»
27 Палюх Тетяна Юріївна КЗ «Нікопольська міська лікарня №1»ДОР»
28 Перегінець Альона Василівна КЗ «Херсонська обласна психіатрична лікарня»
29 Луньова Альона Сергіївна КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги»
30 Скрипець Ірина Юріївна КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня»ДОР»
31 Савушкіна Карина Станіславівна КЗ «Нікопольська станція швидкої медичної допомоги»ДОР»
32 Кудлай Ігор Сергійович КЗ «Апостолівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
33 Барабаш Максим Олегович КЗ «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги» № 7
34 Мішина Вікторія Володимирівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
35 Вронська Аліна Вікторівна КЗ «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги» № 7
36 Леушану Ауріка Федорівна КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Солонянської районної ради Дніпропетровської області»
37 Шустова Вікторія Олександрівна КЗ «Нікопольська центральна районна лікарня»ДОР»
38 Хоменко Марина Сергіївна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
39 Шумило Анна Геннадіївна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
40 Бинюк Наталія Володимирівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
41 Татєвосова Саїда Давидівна КЗ «Нікопольська міська лікарня №1»ДОР»
42 Аванесян Артур Ширазович КЗ «Апостолівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
43 Виноградов Кирило Едуардович КЗ «Нікопольська міська лікарня №1»ДОР»
44 Лупіна Євгеній Юрійович КУ «Кам’янсько - Дніпровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
45 Брехер Юлія Сергіївна Вільне працевлаштування
46 Камишева Юлія Сергіївна Вільне працевлаштування