Директор з групою студентів Нікопольське медичне училище
Директор з групою студентів Нікопольське медичне училище
Директор з групою студентів Гуртожиток поблизу з навчальним корпусом
Директор з групою студентів Гуртожиток поблизу з навчальним корпусом
Директор з групою студентів Багато різних спеціальностей
Директор з групою студентів Талановиті студенти
Директор з групою студентів Сильна матеріальна база
Результати остаточного розподілу студентів спеціальності "Сестринська справа" у 2015 році

 
Прізвище, ім’я, по-батькові  Куди направлений
Сестринська справа
 
1 Крехтунова Наталія Валеріївна КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги»
2 Міхно Ганна Олександрівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
3 Десятерик Марина Василівна КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім.. Мечникова.
4 Артеменко Анастасія Сергіївна КЗ «Марганецький центр первинної медико-санітарної допомоги»
5 Кругла Тетяна Олександрівна КЗ «Марганецький центр первинної медико-санітарної допомоги»
6 Гринь Дар’я Віталіївна КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня»ДОР»
7 Роженькова Анастасія Олегівна КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги»
8 Пономар Валентина Миколаївна КЗ «Марганецька центральна міська лікарня»ДОР»
9 Богдан Юлія Валеріївна КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня»ДОР»
10 Гнип Тетяна Миколаївна КЗ «Дніпропетровська міська дитяча стоматологічна поліклініка №1»ДОР»
11 Колісник Світлана Анатоліївна КЗ «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги №7 »
12 Федаш Юлія Сергіївна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
13 Павленко Лідія Алімівна КЗ «Обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної  війни»
14 Чупілко Вікторія Миколаївна КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги»
15 Зуй Ірина Андріївна КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня»ДОР»
16 Гнип Валентина Миколаївна КЗ «Дніпропетровська міська дитяча стоматологічна поліклініка №1»ДОР»
17 Куліш Юлія Юріївна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
18 Лазаренко Валентина Миколаївна Качкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориславського району Херсонської області.
19 Ступак Дар’я Андріївна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
20 Кубай Юлія Вікторівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
21 Товстоп’ят Людмила Вікторівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
22 Запорожська Маргарита Вікторівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
23 Полозок Заріна Анатоліївна КЗ «Зеленодольський центр первинної медико-санітарної допомоги»
24 Бойко Ольга Володимирівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
25 Луканкіна Юлія Миколаївна КЗ «Орджонікідзевська центральна міська лікарня»ДОР»
26 Бравориченко Юлія Сергіївна КЗ «Криворізька міська лікарня №17»ДОР»
27 Костенко Катерина Володимирівна КЗ «Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
28 Кірпічова Аліна Віталіївна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
29 Курбак Світлана Михайлівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
30 Оксенюк Віта Сергіївна КЗ «Орджонікідзевська центральна міська лікарня»ДОР»
31 Нестерова Олена Сергіївна КЗ «Дніпропетровська міська дитяча стоматологічна поліклініка №3»ДОР»
32 Нор Анастасія Олександрівна КЗ «Орджонікідзевська центральна міська лікарня»ДОР»
33 Залуцька Катерина Володимирівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
34 Музика Тетяна Петрівна КЗ «Дніпропетровська дитяча міська клінічна лікарня №5»ДОР»
35 Карпенко Марина Миколаївна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
36 Постоєнко Анна Володимирівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
37 Швецова Юлія Сергіївна КЗ «Марганецька центральна міська лікарня»ДОР»
38 Шкляр Альона Петрівна КЗ «Криворізька міська лікарня №17»ДОР»
39 Таран Наталія Володимирівна КЗ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня»ДОР»
40 Шмалько Софія Олександрівна КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №11»ДОР»
41 Винницька Світлана Василівна Вільне працевлаштування
42 Горбик Марина Геннадіївна Вільне працевлаштування
43 Бардадим Тетяна Ергаліївна Вільне працевлаштування
44 Гречиха Анастасія Андріївна Вільне працевлаштування
45 Бовда Віра Ігорівна Вільне працевлаштування